Állásajánlatok

  • Fiatal autószerelőt keresünk
Küldje el önéletrajzát!

Munkaidő

Hétfő-Péntek:
08:00 – 17:00

Kapcsolat

1097 Budapest,
Könyves Kálmán Krt. 18-20.

Térkép

Hívjon most!

06 (20) 252-3969

Gyakorlott autószerelőt keresünk modern szervizünkbe!

Budapest IX. kerületi KIA PARTNERSZERVIZÜNKBE keresünk gyakorlattal rendelkező autószerelő Munkatársat, alapképzettséggel, számítógépes ismeretekkel.

Feladatok:

fék, futómű, gumi, kipufogó, időszakos olajcsere és inspekció, diagnosztika, lengéscsillapító, stb.

Amit kínálunk:
– hosszú távú munkalehetőség
– versenyképes fizetés

Elvárások:
-önálló, precíz munkavégzés
-szakmai végzettség és tapasztalat
-„B” kategóriás jogosítvány

A gyors kapcsolatfelvétel érdekében hívjon most, vagy kérjük küldje el kapcsolati űrlapunkat, csatolja fényképes önéletrajzát!

Telefon: 06 (20) 252-3969

A jelentkezéshez kérjük töltse ki és küldje el az adatokat!

    review rating 5  Nagyon korrekt, barátságos kiszolgálás. Lelkiismeretes, megbízható szakemberek. Az ügyfél érdekeit maximálisan szem előtt tartják. Ajánlom mindenkinek akinek gondja van a kocsijával, akinek olajcserére vagy az autója átnézésre van szüksége. A szükséges alkatrészeket is gyorsan beszerzik.

    thumb Norbert J.
    10/13/2017

    review rating 4  Quick and clean

    thumb Lóránt Szabó
    1/25/2018

    review rating 5  jó az ára meg gyorsan!

    thumb 张汝文
    11/05/2018

    review rating 5  Évek óta hozzájuk járunk az autóval, mindig Nagyon elégedettek voltunk velük.

    thumb Side Beat
    2/20/2018